Θα είναι για το τραπέζι, ένα μεγάλο και ευρύχωρο, το οποίο λυπάται πολύ να ρίξει ... και για το εξοχικό σπίτι, ακριβώς δεξιά.
Ποιος ήταν εξοικειωμένος με αυτό το θέμα, δεν μπορείτε να σπαταλάτε τον ακριβό σας χρόνο. Και επαναλαμβάνω για όσους δεν συνέβαιναν για κάποιο λόγο να το δουν.
Έτσι, ας πάμε ... πριν από την αποκατάσταση, το τραπέζι φαινόταν κάτι σαν αυτό (πήρα τις πόρτες, έριξα όλα τα σάπια σφαίρα ...)
Για τον πάγκο αγόρασε ένα νέο Paneur και το El.lobzik έπιναν ένα ορθογώνιο, το επιθυμητό μέγεθος. Είδα, ζωγραφισμένο λευκό σμάλτο 3 φορές με ξήρανση.
Έκανα μια decoupage με το χαρτί ρυζιού σε ένα tabletop, στην περίπτωσή μου ήταν λεμόνια (τους αγαπώ) ...
Καλύπτεται όλο αυτό το αγρόκτημα από το βερνίκι ακρυλικό τρεις φορές με ξήρανση.
Εν τω μεταξύ, ήξερε, κοίταξα κάτω τα ράφια για το εσωτερικό του πίνακα από το chipboard, περπάτησε ολόκληρο το εσωτερικό τμήμα του τραπεζιού και τα ράφια, αυτοκαταστροφή κάτω από μάρμαρο ...
Οι πόρτες από το τραπέζι της Οκαράς, ένας από αυτούς έπρεπε να αλλάξει το Phaneur. Επαίνεσε το λευκό σμάλτο της μέσης των θυρών και έκανε ένα ρύζι decoupage. χαρτί "λεμόνια"
Και η άκρη βαμμένη με κορεσμένο πράσινο βαρετό χρώμα, καθώς και το ίδιο το τραπέζι, χρησιμοποιώντας σκωτσέζικο χρώμα, έτσι ώστε να μην είναι βαμμένο χρώμα ένα κομμάτι λευκό
Αγόρασα και βιδώτες νέες λαβές. Και οι ίδιες οι πόρτες που συνδέονται με το τραπέζι με τη βοήθεια βρόχων (χωρίς φωτογραφία). Η εσωτερική πλευρά του πίνακα, βιδωτά μαγνήτες, για πυκνό κλείσιμο των θυρών. Αυτή η εικόνα είναι απλά καλή, είναι ορατή (μαγνήτης).
Στα συρτάρια, ο πίνακας αντικαταστάθηκε από το Faneru, όλα ήταν Salae με αυτο-τεχνολογία, λαβές από συρτάρια ζωγραφισμένα χρώματα κάτω από το "χρυσό" από το δοχείο.
Δεν μου άρεσε πραγματικά το στολίδι στο πλάι του τραπεζιού και το συντρίψα με ένα λευκό σμάλτο. Εγώ τρεις φορές καλύπτουν ολόκληρο το τραπέζι με ξήρανση και ξήρανση και ως αποτέλεσμα πήρα μια τέτοια διασκέδαση, ορεκτικό και ένα ευρύχωρο τραπέζι.
Shared Mk -Ludmila Timaeva.